Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Inowrocławskiego w LA

Dnia 3 czerwca na stadionie w Inowrocławiu odbyły się indywidualne Mistrzostwa Powiatu Inowrocławskiego w lekkoatletyce.

Naszą szkołę reprezentowalo siedmiu uczniów.

Wpadliśmy bardzo dobrze zdobywając cztery medale, bijąc przy tym rekordy życiowe.

W sztafecie 4x60 m zajęliśmy drugie miejsce z czasem 36,51 szkołę reprezentowali Szymon Krukowski, Patryk Sztuba, Kamil Nowak, Michał Jankiewicz.

W rzucie piłeczką palantową chłopców czwarte miejsce z wynikiem 50m zajął Filip Bultrowicz.

W biegu na 800m dziewcząt siódme miejsce zajęła Dagna Siatarz.

W biegu na 300 metrów chłopców czwarte miejsce z czasem 48,38 zajął Szymon Krukowski (rekord życiowy), a brązowy medal zdobył z czasem 47,42 Patryk Sztuba (rekord życiowy).

W biegach na 60m byliśmy bezkonkurencyjni zdobywając złoty medal w kategorii chłopców i dziewcząt. Anna Izdebska wygrała z czasem 9,38, a Michał Jankiewicz zwyciężył z czasem 8,56 (rekord życiowy).

Serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników.