Kruszwickie Dni Sportu

dnisportu

W dniach 17 - 25 czerwca w Kruszwicy odbywają się I Kruszwickie Dni Sportu przeznaczone dla szkół z terenu gminy Kruszwica oraz wszystkich mieszkańców.

Dnia 17 czerwca odbyła się ceremonia otwarcia..

Poniżej relacje oraz zdjęcia z poszczególnych imprez sportowych.

• Michała Jankiewicz,

Oprócz wyżej wymienionych udział w zawodach brali : Jessica Konewka, Wiktoria Werońska, Szymon Krukowski, Oskar Sawikowski, Sandra Mazanowska, Piotr Szymsński, Kinga Ratajczyk, Kamila Lewicka, Monika Krukowska, Patryk Lewicki, Mikołaj Kałużyński, Szymon Nowak

Mini piłka nożna

Rewelacyjnie spisała się reprezentacja klas I - III, która zajęła drugie miejsce przegrywając z SP 2 Kruszwica tylko gorszym stosunkiem bramek.

Wyniki :

SP Polanowice - SP Sławska Wielki 7:0
SP Polanowice - SP Wola Wapowska 4:0
SP Polanowice - SP 2 Kruszwica 1:1
SP Polanowice - SP 1 Kruszwica 2:0

Szymon Krukowski został wyróżniony nagrodą dla najlepszego zawodnika turnieju.

Oprócz Szymona naszą szkołę reprezentowali : Oskar Sztuba, Oskar Sawikowski, Oskar Wróblewski, Filip Bultrowicz, Adam Figas, Jakub Wojtasik, Kamil Waśniewski, Jakub Lewandowski, Mikołaj Figas, Sebastian Stanek,

Minikoszykówka

Kolejną dyscypliną był turniej minikoszykówki, nasza szkoła w pierwszym meczu pokonała przeciwników z Rusinowa, w meczu o pierwszym miejscu zmierzyliśmy się ze szkołą nr 2 z Kruszwicy. Po bardzo zaciętym meczu minimalnie przegraliśmy i ostatecznie zajęliśmy drugie miejsce w turnieju.

Nasza szkołę reprezentowali : Monika Stanek, Kinga Ratajczyk, Marika Kwiatkowska, Monika Krukowska, Kamila Lewicka, Miłosz Boreczek, Mikołaj Kałużyński, Szymon Nowak, Konrad Antkowiak, Bartek Chudziński, Patryk Lewicki.

Minisiatkówka

Dnia 24 czerwca w hali sportowej przy ul. Kujawskiej odbyły się zawody Minisiatkówki. Na starcie stanęło 87 szkół z terenu Gminy Kruszwica. Nasza szkoła zaprezentowała się bardzo dobrze pokonując wszystkich rywali w grupie, niestety nasz najsłabszy mecz przyszedł w półfinale gdzie przegraliśmy ze szkoła z Chełmc. W meczu o trzecie miejsce po mimo przegranego pierwszego seta udało nam się wygrać następne dwa sety gra i sięgnęliśmy po brązowy medal.